pühapäev, 24. aprill 2016

Lord of the bookfield: The battle of three sales forces!


Noiniii kõik see pere meil siin teine n2dal alistatud ja nagu bookfieldil ikka seiklusi jagus...

Eelmine pühap2ev oli vaba p2ev ja otsustasime Robiga natuke turiste m2ngida ning kuna meie Eesti suurt munam2ge kohalikud oma m2gedega võrreldes kutsuvad "its a bump on the road "  l2ksime siis kohalikku m2ge vallutama, kuna kummalgi matkavarustust polnud siis otsustasime nagu linnavurledele kohane teha "car hikingut" (ise v2lja mõeldud termin ;)) kimasime siis oma sw logodega rentaliga mööda kitsaid ja poriseid  metsavahe teid tipu poole, poole peal kahjuks oli küll v2rav ees kuna k2imas oli suur raie, mis siis ikka las raiuvad, sest ka  poole m2e pealt oli vaatepilt võimas ja tuli meelde kohe kurikuulus lause mu kodumaa on niii iluuus.

   Aga nüüd siis n2dala juurde. Mingi ime nipi l2bi oli n2dala esimene pool mega palav kuni 30 c, pidi olema siin haruldane n2htus tundub et kliima soojenemine k2ib t2ies jõus.
Esmasp2ev oli kohe seiklusrohke õhtupoole kuulen j2rsku korrlaikku politseisireenide laulu ja kuna see kõlas suht l2hedalt mõtlesin et tsekkan kah mis toimub siis. Ja ei pidanud pettuma tseen oli nagu al capone aegsest chicagost politsei autosi oli rohkem kui inimesi ja kuulivesti seljas relvad k2es varitseti maja, ainult chuck norris oli puudu ja oleks saanud delta forcele uue j2rje. Ja huumor selle juures oli see et tegu oli poega mis müüs kasutatud piibleid :D ju siis oli tegu maffia geniaalse rahapesu kohaga.
 


kolmap sai võidu joostud kohalike müügimeeste hordiga ja maha peetud korralik turf war ja kui neljap hommikuks poisid l2inud olid siis oli n2gu naerul juba, et minu võit, kuni j2rsku lendas peale j2rgmine hord, seekord aga usukuulutajatest t2did ja onud, tundub et magus supakas on ja siinsetel elanikel juba igavei hakka.

Aga põhi huumor tuli seekord Robilt...
Ja kõik see ühel ja samal p2eval, kõigepealt koputas siis ühele uksele ja ukse avas üks Filipiino mees oli h2sti sõbralik kuid lapsi tal polnud ja enne kui Robi minema l2ks mees siis kavala naeratusega küsis et kas 2kki Robi on ka vallaline :D ei tea mis vibe robi saadab aga nagu öeldakse suvi muudab meid kõiki ;)
natuke aega hiljem istus maha ühe noore naisega Venetsuelast, kes v2itis et on Kanadas ainult 2 n2dalat olnud, millepeale robi siis uuris et sul ju terve suur pere siin et mis trikiga see siis k2is :D
ja naine siis r22kis et sai kanada mehega netis tuttavaks kuna pidi talle lapsehoidjaks tulema, aga kuna viisa rejectiti 3 korda siis otsustasid lihtsalt kokku saada ja kus siis veel kui ikka heade mõtete linnas  Vegases. Ja nagu filmidest juba õpitud peale mõnda kokteili Vegases on saab ka nendele mõtetele ilma suuremate raskusteta ka alkirjad alla panna. Ja nii ka seekord, peal lapsehoidjate portaalis chattimist, esmasel kohtumisel toimus ka pidulik laulatus :D
 Ning kes on Kanada valitsus et armastusele k2e ette paneb ning neljandal katsel anti neiule ka pidulikult viisa.
 Lastel võis hea üllatus olla isa tuleb puhkuselt tagasi palun siin on teile magnetid Vegasest kasino žetoon ja ahhjaa minu uus abikaasa :D

Pole midagi muud öelda kui et bookfielt on üks naljakas koht ja ei jõua oodata mida uus n2dal omadega kaasa toob!

Stay tuned...


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar